1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü Etkinliklerimiz Konser ile Tamamlandı...

   1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü etkinlikleri kapsamında; Edirne Merkez Huzurevinde kalmakta olan yaşlılarımız ile akşam yemeği ve konser etkinliğinde bir araya geldik.

   1 Ekim akşamında düzenlenen etkinliklere; Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ, İl Müdür Yardımcısı Sebahattin BİLGİÇ, Huzurevleri Müdürü Tamer TAHMAZOĞLU, Edirne Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanı Çağrı MUŞTU, SİROMA Ekibi, Edirne'de Barınan Yaşlıları Koruma ve İhtiyaçlarını Karşılama Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Huzurevi Personelleri ve Huzurevinde kalmakta olan yaşlılar katılım sağladı.

   Yaşlılarımızla birlikte; dualar eşliğinde akşam yemeğinde buluşulmasının akabinde, Edirne Merkez Huzurevi etkinlik salonunda; Edirne Belediyesinin katkıları ile günün anlam ve önemine ilişkin müzik konseri gerçekleştirildi.

   Gerçekleşen konser esnasında; 1 Ekim Dünya yaşlılar günü anısına yaşlılarımız ile birlikte pasta kesiminin ardından, oyun havaları eşliğinde gece eğlenceler ile son buldu...

   Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Bilgin ÖZBAŞ; Bu güzel gecede yaşlılarımız ile yakından ilgilenerek, emeği geçen herkese teşekkürlerini dile getirdi...Sonraki Sayfa: 1 Ekim 2017 Dünya Yaşlılar Günü...

Önceki Sayfa : “Demirden Leblebi Projesi” Kapsamında Eğitimler Düzenlendi