Çocuklarımız Yarı Yıl Tatilinde…

    Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesinde korunma ve bakım altında bulunan çocuklarımız, 2017-2018 eğitim öğretim yarı yıl tatilinde, 24.01.2018 tarihinde Tekirdağ’da düzenlenen gezi etkinliğine katılım sağladı.

     Tekirdağ’ya gidildiğinde meşhur Tekirdağ köftesinden yenilip, ardından Tekirdağ sahilde yürüyüş yapılmıştır.

   Yürüyüşün ardından çocuklar Özel bir alışveriş merkezine götürülmüştür. AVM’de mağazaları ve kitapçıları gezen çocuklarımız, ilgileri doğrultusundaki alışverişlerini gerçekleştirerek günü tamamladılar.

    Düzenlenen geziye, Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesinde  görev yapan Psikolog Özlem ÖZCAN, Psikolog Şerife DEDE ve Öğretmen Begüm GÜVENÇ’te katılmıştır.

    Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak; bünyemize bağlı olan kuruluşlarımızdan hizmet alan çocuklarımıza yönelik; 2017-2018 eğitim öğretim yarı yıl arasında farklı etkinlik ve programlar, çocuklarımızın kendilerini geliştirmesi, sosyal ve kültürel açıdan zenginleşmelerinin sağlanması amaçlanarak devam edecektir.Sonraki Sayfa: Vefat-23.01.2018

Önceki Sayfa : Kan Bağışı Hakkında...