Sosyal Hizmet Merkezimizdeki Çocuk Etkinlik Odası Öğrencileri Karnelerini Aldı

   Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılmış olan  çocuk etkinlik odasında eğitim alan miniklere dönem sonu değerlendirme  karneleri, Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Nergis KARAAĞAÇLI ve sınıf öğretmenleri tarafından verildi.

    Velilerin katılımıyla gerçekleşen programda, çocuklar  karne alma ve tatile çıkma  sevinci yaşadılar.

    Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü bünyesinde yer alan “Çocuk Etkinlik Odası”, Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından açılmış olan Meslek Edindirme Kurslarına katılım sağlayan, Meslek Edinme Kursu kadın kursiyerlerinin çocuklarına hizmet vermektedir.

   Meslek edinme kurslarına katılım sağlayan kursiyerlerin çocukları, “Çocuk Etkinlik Odasında” kreş eğitimi alarak, gün içerisinde annelerinin de meslek edinme kurslarına katılımlarını kolaylaştırmaktadır.

   Kursiyerler, yeni meslekler öğrenip yeni iş imkanları oluşturup aile ekonomisine katkı sağlamanın planlarını yaparken, çocukları ise emin ellerde kreş eğitimi alarak kendilerini geliştirmektedir.

  2017-2018 Eğitim Öğretim yarıyılına girilmesi ile birlikte, “Çocuk Etkinlik Odasında” eğitim alan çocuklarımıza, Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak yaşamlarında başarılar dilerken, emeği geçenlere teşekkür ederiz.


Sonraki Sayfa: Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Personeline “Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesi” Kapsamında eğitim gerçekleştirildi

Önceki Sayfa : Ankara’daki Şampiyonadan Madalya ile Döndük