“Yarınlara Destek” Hedefine Ulaştı…

   Edirne ilimizde faaliyet gösteren Özen Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürlüğü tarafından organize edilen “Yarınlara Destek” Projesi kapsamında, Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze bağlı Menzilahir-Umurbey Toplum Merkezi içerisinde yer alan, Meslek Edinme Kursu Kursiyer Kadınların çocuklarına yönelik hizmet veren Çocuk Kulübünde eğitim alan çocuklarımıza; kırtasiye malzemesi ve oyuncak başta olmak üzere çeşitli hediyeler gönderildi.

    Proje kapsamında, Çocuk Kulübünde okul öncesi eğitimi alan 4-6 yaş grubu dezavantajlı Mahallelerde yaşayan çocuklara hediyeleri ulaştı.
“Yarınlara Destek” projesi dahilinde hazırlanan ve içerisinde kırtasiye ve okul malzemeleri bulunan yardım kolileri Edirne Aile ve Sosyal Politikalar  İl Müdürlüğümüz bünyesinde görevli  ASDEP personelleri tarafından teslim alınarak Umurbey /Menzilahir Toplum Merkezindeki Çocuk Kulübü’ne teslim edildi.

   Edirne Özel Özen Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürlüğü Yönetimine, Kreş Öğrencilerine öğrencilerine, velilere ve emeği geçenlere katkılarından dolayı, Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak teşekkür ederiz.
Sonraki Sayfa: Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni

Önceki Sayfa : Elmas ASLAN’a Teşekkür Belgesi…